بازدید مدیرعامل هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان از یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

بازدید مدیرعامل هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان از یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

به گزارش روابط عمومی شرکت آموزش گردشگران بنیاد، جناب آقای مهندس پوراکبریان مدیرعامل هلدینگ به همراه مدیران ستادی روز چهارشنبه مورخ 4 بهمن ماه 1396 از یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید جناب آقای ابوطالبی مدیرعامل شرکت هتل های بین المللی پارسیان، همچنین سرکار خانم کزازی مدیرعامل شرکت آموزش بنیاد و  کلیه مدیران و معاونین مربوطه در غرفه مجموعه هتلهای پارسیان ضمن خوش آمد گوئی به آقای مهندس پوراکبریان و هیأت همراه به تشریح عملکرد مجموعه های خودشان در نمایشگاه پرداختند .

طی این بازدید آقای مهندس پوراکبریان در دیدار با پرسنل بر ارزشمندی انگیزه جوانان در تسریع پیشرفت مجموعه تاکید نمودند.

در ادامه از غرفه شرکت آموزش، مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران و غرفه شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی پرسپولیس بازدید بعمل آوردند .

درپایان از نماد هتل کپری شهرستان قلعه گنج و صنایع دستی استان کرمان بازدید بعمل آوردند و از زحمات کلیه دست اندرکاران شرکت های فوق تشکر و قدردانی گردید در ضمن نکاتی در خصوص نحوه حضور در نمایشگاههای از این دست را به مدیران تحت پوشش هلدینگ اعلام نمودند که اگر قرار بر حضور باشد باید با جدیت و توان مناسبی که در شأن اسم هلدینگ و بنیاد است حضور یابیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *